Zajišťujeme správu budovy YIT-OFFICE CENTRUM v Praze

V Praze dne 20. 3. 2023

Rozšířili jsme své klientské portfolio o dalšího významného partnera. Je jím největší finská stavební společnost YIT, která působí i v České republice. Od začátku letošního roku zajišťujeme kompletní technickou správu kancelářské budovy YIT-OFFICE CENTRUM v pražském Braníku.

 

Na chodu YIT-OFFICE CENTRA se podílí tým zhruba 8 lidí, přičemž největší personální obsazení vyžaduje úklid a následně recepce, která funguje v režimu 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Denně je v budově přítomný technik, další pracovníci jsou k v případě potřeby k dispozici pro konkrétní činnosti, jako jsou revize, opravy či výpomoc s náročnějšími úkony.

 

„Budova pochází z 60. let minulého století a za tu dobu prošla několika úpravami a modernizacemi. Její technologické vybavení odpovídá tomuto vývoji, čímž pro nás představuje zajímavou výzvu,“ uvádí Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets.

 

Zatímco technickou správu a údržbu kancelářské budovy zajišťuje B2 Assets, property managementem (činnosti pro zastoupení majitele) byla pověřena společnost Cushman & Wakefield. „Spolupráce s jejími zástupci je skvělá. Jsme rádi, že máme za partnery tým, který má takto rozsáhlé zkušenosti, a tudíž i pochopení pro specifika, která takováto zakázka přináší,“ řekl Stanislav Holý mladší, který je v B2 Assets klíčovou osobou pro segment kancelářských budov.

 

Společnost YIT má více než stoletou tradici a pobočky v devíti evropských zemích. Na českém trhu působí teprve krátce pod názvem YIT Stavo. Objekt koupila od předchozího majitele Martina Kuty, podle kterého se donedávna jmenoval (KUTA centrum).

Již brzy Vám na našem LinkedIn přineseme další zajímavosti, které se váží k tomuto zajímavému projektu.