Staráme se o logistický park Logicor Prague Airport

Logistický park Logicor Prague Airport má nového správce, který zajistí kompletní technickou správu, údržbu a úklid areálu o rozloze 10,5 hektaru. V bezprostřední blízkosti letiště Václava Havla v obci Dobrovíz se v areálu nacházejí tři skladovací haly a jedna výrobní hala o celkové ploše 49 500 m2. Výhodné umístění v bezprostřední blízkosti letiště Václava Havla u sjezdu z dálnice D6 činí z parku strategické distribuční centrum pro domácí i mezinárodní logistické aktivity. Mezi nájemce patří například Bonami, Ecologistic nebo Stokvis Promi, zpracovatel samolepicích materiálů.

Společnost B2 Assets dříve zajišťovala údržbu jako subdodavatel a v říjnu převzala kompletní správu budov od předchozího poskytovatele služeb facility managementu. „V Dobrovízi se staráme o haly, které byly postaveny před 15 lety tehdy užívanými technologiemi. Je to jiná práce než správa vyspělých budov s nejmodernějšími technologiemi,“ přiblížil Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets a doplnil: „Naší nespornou výhodou je, že se dokážeme profesionálně postarat o všechny druhy nemovitostí a areálů. Máme k dispozici tým revizních techniků, kteří v případě potřeby jednají v rámci hodin. To se týká všech důležitých technických sítí budovy. Od elektřiny, vody, vzduchotechniky až po protipožární ochranu.“ 

Logicor je jednou z předních evropských společností zabývajících se realitami. V současné době vlastní více než 20 milionů metrů čtverečních prostorů v 10 zemích. V Česku nabízí k pronájmu reality o celkové výměře 100.000 metrů čtverečních.