Spravujeme průmyslový park ve Zdicích

Nově spravujeme novou průmyslovou halu ležící na exitu 28 dálnice D5 na půl cesty mezi Prahou a Plzní. Moderní skladovací halu o rozloze 13 361 metrů čtverečních postavil investor Accolade exkluzivně pro společnost Bobcat Doosan, která vyrábí kompaktních stavební stroje. Má nezbytné administrativní, sociální a technické zázemí. Objekt ve Zdicích získal certifikaci udržitelného přístupu BREEAM na úrovni „Excellent“.

V případě průmyslového parku ve Zdicích zajišťujeme kompletní technickou správu, údržbu, servis technologií a úklid haly. Specifikem tohoto areálu jsou dvě retenční nádrže na dešťovou vodu, které se v létě stanou přirozeným klimatizačním systémem. Efektivní správa vodních zdrojů nám ukazuje, že dokonce i v průmyslových prostředích lze dosáhnout harmonie mezi technologickým rozvojem a udržitelností,“ říká Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets.

V brzké době se v areálu začne stavět druhá hala, která bude mít podle plánu plochu 49 263 metrů čtverečních. Přípravné zemní práce již běží, termín dokončení stavby zatím není znám. Pokud chcete vědět o naší práci více, sledujte náš LinkedIn.

Zdroj fotografií: Accolade