Objekt, který spravujeme, vyhrál světové ocenění

Slavíme s našimi klienty a partnery to, že moderní hala v Panattoni Parku Cheb South byla vyhlášena nejekologičtější průmyslovou budovou na světě. Získala rekordní skóre 94,2 procenta dle prestižní certifikace udržitelnosti BREEAM 2016 New Construction v rámci hodnocení na úrovni Outstanding.  

Není divu, tady je to dotažené k dokonalosti. Toalety se splachují dešťovou vodou, objekt vyprodukuje minimální emise CO2, naopak okolní zeleň podporuje biodiverzitu. Zaměstnanci mohou využívat venkovní posilovnu, jídelnu i relaxační prostor s místy k posezení.

Jsme hrdí, že se můžeme starat o nejudržitelnější průmyslovou budovu na světě. Staráme se o nakládání s energiemi, vzduchotechniku, technické sítě, hospodaření s vodou. Dohlížíme na hladké fungování všech systémů včetně požární ochrany. Naši technici jsou vždy po ruce, když je třeba něco zkontrolovat nebo opravit. Pro celý Panattoni Park Cheb South zajišťujeme kompletní facility management.

Blahopřejeme a děkujeme za důvěru a hladkou spolupráci.
 
Vlastníkem haly je Accolade Group, developerem Panattoni CZ & SK, stavební firmou Imos Brno a.s., property managerem Blue Assets CZ a jedním z nájemců společnost AUTODOC.

Foto: Accolade