V Hostomicích na Teplicku mají od nás nového hlavního technika s 15letou praxí

V Praze dne 20. 11. 2021

Nový život bývalé sklárny na Teplicku. Sanitino ji proměnilo na distribuční centrum.

V areálu po bývalých sklárnách Kavalier u Hostomic na Teplicku se otevřelo nové distribuční centrum pro celou Evropu. Nájemcem je český prodejce sanitární techniky Sanitino. Jde o pokračování proměny brownfieldu v moderní průmyslovou zónu s investicí přesahující půl miliardy korun. V tiskové zprávě o tom za investora, společnost Accolade, informovala Pavlína Křivancová. (zdroj Forbes.cz)

Areál bývalých skláren v Hostomicích na Teplicku je velmi zajímavým, ale také specifickým projektem, který v rámci našeho portfolia spravujeme.

Budova pro prodejce sanitární techniky zabírá plochu 5800 m2. Díky nejnovějším technologiím umožňuje maximalizovat skladovací prostor a zefektivnit a zrychlit proces balení a expedice zboží. Protože součástí haly je i vychystávací věž s dopravníky a další náročné skladovací systémy, bylo nutné zvýšit v této části budovy bodové zatížení podlahy na 40 tun. Velkým specifikem haly jsou také zakládací piloty s délkou 30 metrů. (zdroj Forbes.cz)

15 let praxe a stále inovativní myšlení

Do technického týmu tohoto projektu jsme vyčlenili kolegu, jehož schopnosti, zodpovědnost a samostatnost už byly prověřeny více než 15 lety praxe v oboru.

František Toman má bohaté zkušenosti s odbornou instalací všech typů potřebných technologií, jejich uváděním do provozu a údržbou.

V rámci své dlouholeté praxe také zajišťoval odborné revize zařízení, správu skladu i celkovou údržbu budov a zařízení s tím spojených.

Přejeme Františkovi hodně štěstí. Ať se mu u nás daří!

Hledáte práci v okolí Teplic? 

Chcete čerpat nadstandardní benefity a mít pozici ve stabilní společnosti s historií od roku 2011 a nadnárodními klienty? Máte ukončené odborné vzdělání maturitou? 

Pro více informací (včetně odeslání životopisu) pište naší kolegyni Denise Vackové na dvackova@b2assets.cz.