Lenka Červená posiluje tým interního reportingu

V Praze dne 12. 6. 2019

,,Reporting vyžaduje přesná data a přehlednost."

Rozrůstáme se nejenom co se týká metrů čtverečních, ale posilujeme i tým, který se stará o vyhodnocování dat, přípravu reportů a kompletní controlling.

V dubnu 2019 jsme přivítali Lenku Červenou, která svými zkušenostmi a znalostmi obohatila oddělení interního reportingu.

I Lenka, stejně jako další kolegyně a kolegové z interního reportingu, je klientům v případě potřeby k dispozici pro přípravu rozpočtů, reportingu, invoicingu či pro obdobné konzultace v rámci naší administrativní podpory.

Než jsme se rozprchli na zasloužené letní volno, tak jsme se Lenky zeptali, co má na práci u nás ráda a co vlastně dělá ve svém volném čase.

Co máš na své práci v B2A ráda?

Krom toho, že komunikuji s lidmi (i když ne vždy v přímém kontaktu) se kterými se velmi dobře spolupracuje, si troufám říct, že svou práci znám a umím a to je také i to, co mě na ní baví. Náplň mé práce a především možnost pracovat z domova, mi naprosto vyhovuje a jsem velmi ráda, za tuto možnost.

Co děláš ve svém volném čase?

Svůj volný čas se snažím nejvíce věnovat své 7leté dceři, se kterou podnikáme vše, co si přeje. Od výroby všech možných kreativních výtvorů až po výlety do přírody. V létě na chatu k řece a v zimě co nejčastěji za sněhem na hory. Je pro mne důležité, abych mohla svůj čas dát nejen jí, ale celé naší rodině a mým nejbližším přátelům.

Díky práci z domova mám možnost dělat všem radost mým velkým koníčkem, kterým je pečení. A i když jsem kuchař-pekař samouk, rodina si pravidelně pochutnává na zajímavých chutích a občas něco zbyde i pro kolegy v práci.