Lenka Červená posiluje tým interního reportingu

V Praze dne 12.6. 2019

,,Reporting vyžaduje přesná data a přehlednost."

Rozrůstáme se nejenom co se týká metrů čtverečních, ale posilujeme i tým, který se stará o vyhodnocování dat, přípravu reportů a kompletní controlling.

V dubnu 2019 jsme přivítali Lenku Červenou, která svými zkušenostmi a znalostmi obohatila oddělení interního reportingu.

I Lenka, stejně jako další kolegyně a kolegové z interního reportingu, je klientům v případě potřeby k dispozici pro přípravu rozpočtů, reportingu, invoicingu či pro obdobné konzultace v rámci naší administrativní podpory.

Než jsme se rozprchli na zasloužené letní volno, tak jsme se Lenky zeptali, co má na práci u nás ráda a co vlastně dělá se svým volným časem.

Co máš na své práci v B2 ráda?

Krom toho, že komunikuji s lidmi (i když ne vždy v přímém kontaktu) se kterými se velmi dobře spolupracuje, si troufám říct, že svou práci znám a umím a to je také i to, co mě na ní baví. Náplň mé práce a především možnost pracovat z domova, mi naprosto vyhovuje a jsem velmi ráda, za tuto možnost.

Co děláš ve svém volném čase?

Svůj volný čas se snažím nejvíce věnovat své 7 leté dceři, kdy podnikáme vše, co si přeje. Od výroby všech možných kreativních výtvorů až po výlety do přírody. V létě na chatu k řece a v zimě co nejvíce za sněhem na hory. Je pro mne důležité, abych mohla svůj čas dát nejen jí, ale celé naší rodině a mým nejbližším přátelům.

Díky práci z domova mám možnost všem dělat radost mým velkým koníčkem, kterým je pečení. A i když jsem kuchař-pekař samouk, tak rodina si pochvaluje pravidelně na zajímavých chutích a občas i zbyde něco na kolegy v práci.