Náš nový klient: Four Seasons Hotel Prague

Portfolio našich klientů se od začátku dubna rozšířilo o hotel Four Seasons Prague. V luxusním komplexu v historickém centru Prahy zajišťujeme technický servis a údržbu veškerých technologií, včetně rekonstrukcí. Jelikož se hotel honosí nejvyšší pětihvězdičkovou klasifikací, případné opravy plánujeme s ohledem na nepřetržitý provoz, památkovou ochrannou zónu centra hlavního města a maximální pohodlí ubytovaných hostů.

V hotelovém komplexu Four Seasons se věnujeme údržbě systémů, měření a regulaci. Staráme se o bezproblémový chod vzduchotechniky a topení, řešíme provoz protipožárního zařízení a technologií zabezpečující hotel proti povodním. Dále zajišťujeme veškeré potřebné opravy, které řešíme operativně.

 

„Opravy a nezbytnou údržbu chystáme a zajišťujeme s ohledem na komfort ubytovaných hostů, protože hotel funguje nonstop. Zkrátka vše je třeba důkladně naplánovat s přihlédnutím k programu a využité kapacitě hotelu,“ podotýká Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets.

 

Veškeré činnosti, které máme v hotelu na starosti, řídí Stanislav Holý ml., jehož předností je, že hotelové prostředí důvěrně zná. Shodou okolností se v minulosti podílel na otevírání hotelů v zahraničí právě pro řetězec Four Seasons Hotels and Resorts. Dobře ví, jak k jednotlivým projektům v rámci hotelu přistupovat, a to s ohledem na nejvyšší požadované nároky.

 

Pokud chcete vědět o naší spolupráci s Four Seasons Hotel Prague více, sledujte náš LinkedIn.