Přístavbu haly Tchibo řeší náš nový kolega Radim

Největší dokončená průmyslová budova roku 2021 v ČR a my jsme toho součástí

Na konci roku 2021 došlo k dokončením třetí fáze výstavby o dalších přibližně 30 tisíc m2 a hala Tchibo v Panattoni Parku Cheb má zaujímá dohromady plochu přesahující 100 000 m2. Stala největší dokončenou průmyslovou budovou v roce 2021 v České republice.

Za expanzí průmyslových prostor stojí developer Panattoni společně s investiční skupinou Accolade. Nájemcem je od první fáze výstavby v roce 2016 společnost Tchibo, jeden z nejvýznamnějších světových producentů kávy a zároveň prodejce spotřebního zboží. Nová část areálu aspiruje na vysoké hodnocení ekologické certifikace BREEAM New Construction na úrovni „Excellent“. (zdroj Accolade.eu)

Přístavba haly a vysoké nároky na ekologii - pro Radima Kaberhela ta správná výzva

Rádi Vám představujeme našeho nového kolegu Radima Kabrhela. Radim nastoupil na pozici technika začátkem listopadu 2021, kdy byl u finalizace 3 fáze výstavby budovy Tchibo.

Připojil se tak ke zkušenému týmu v areálu Tchiba a zároveň má na starosti novou přístavbu haly. Toto je jedno z hlavních specifika naší společnosti B2 Assets, kdy jsme součástí renovací a inovací budov v rámci našeho portfolia, kdy naši technici dávají doporučení a připomínky tak, aby vše vedlo k co nejefektivnější realizaci a funkčním řešením.

Radim načerpal mnoho cenných zkušeností nasbíral v posledních čtyřech letech na obdobných pozicích v zahraničí.

Hledáte práci v okolí Chebu? 

Chcete čerpat nadstandardní benefity a mít pozici ve stabilní společnosti s historií od roku 2011 a nadnárodními klienty? Máte ukončené odborné vzdělání maturitou? Aktuální volné pozice najdete na Prace.cz .

Pro více informací (včetně odeslání životopisu) pište naší kolegyni Denise Vackové na dvackova@b2assets.cz.